Tag Archives: супермен

Пијан Супермен уапсен во шопинг центар во Шведска

Неименуваиот норвежанин облечен во костум од Супермен го забележале во шопинг центар во шведскиот град Лулеа.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1