Tag Archives: tegovi

Хорор: Олимпиец го преполовија тегови тешки 200 килограми

Рацете и нозете не издржаа, теговите паднаа, а Германецот успеа да ја повлече главата во последен момент.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1