Tag Archives: тројка

Скандал во Кина: Фотографии од оргии на политичари се појавија на интернет

Неколку високопозиционирани кинески политичари се обвинети за учество во оргии откако 100 фотографии од актот се појавиле на интернет.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1