Tag Archives: zname. policija

Откриена возраста на момчињата кои го запалија македонското знаме?

Иако се уште не е познат идентитетот на момчињата кои вчера вечер го запалија македонскотот знаме, од полицијата денеска излегоа со информација дека трагаат по две момчиња на возраст од 17 до 20 години.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1