Таткото монструм кој си ја фрлил ќеркичката конечно зад решетки


Борислав Зорниќ од вториот спрат од зградата во која живее ја фрлил ќеркичката која е била стара само 15 дена, таткото монструм најпрво бил пренесен во болница па префрлен во затворtatko.jpg-500

Тој е прегледан и лекарите констатирале дека здравјето му е добро и дека нема потреба да престојува во душевна болница, туку во затвор.

Причината за таквиот ужасен злочин била дека неговата „вера не му дозволува да има три деца“. Се уште се утврдува дали во моментот кога го направил злосторството бил психички нестабилен.tatko monstrum 2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1