Таткото на Боки13: Не сум Сталоне да го истепам попот за минута (Видео)


Поради отсуство на обвинителката Имран Османи, денеска се одложи судењето за таткото на Боки13, дека му нанел тешка повреда на попот Виктор Стојчев.

Ристеска рече дека не добила известување за отсуството на обвинителката која била уредно повикана. 

Следното рочиште е закажано за 12 ноември. Излегувајќи од судот, Миле Јовановски рече дека не бил Силвестер Сталоне за да го истепа попот за една минута, кој пак му бил сосед. 

Излегувајќи од Судот, таткото на Боки13 рече дека не е Силвестер Сталоне да го истепа попот.

– Не сум Силвестер Сталоне да го истепам за една минута, вели тој, јавува А1.он.

За случајот Рекет вели дека нема појма.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1