Tест: „Кока-Кола“ против „Кола-кола зеро“


Познато е дека во Кока-Кола зеро има многу помалку шеќер отколку во обичната.

coca cola zero

Но, со цел да добеме најсликовита престава овие момци ја пронајдоа точната мерка.

Погледнете го видеото и самите увидете ја разликата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1