Лепа Брена повторно доживеа несреќа – итно ќе биде оперирана


Српската пејачка Лепа Брена повторно доживеа несреќа. Таа паднала по скали и си го скршила лактот.

lepa

Сите нејзини настапи ќе бидат откажани, бидејќи таа итно мора да оди на операција.

За потсетување, пејачката минатата година во август падна додека беше на одмор во Хрватска и ги скрши двете раце.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1