Тетовец ја пријави својата 17-годишна ќерка за исчезната, отворена потрага


Вчера во 12,30 часот во Секторот за внатрешни работи Тетово, М.Р.(46) пријавил дека на 4. овој месец од домот на нејзиниот дедо во с.Слатина, во непознат правец се оддалечила неговата 17 годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1