Ти благодарам мамо! (Видео)


Majka_Непосредно пред почетокот на Зимските олимписки игри во Сочи, со реклама насловена Thank You, Mom или Благодарам, мамо!, компанијата Procter & Gamble ја започнаа кампањата.

Главната порака на оваа реклама е дека секој спортист за да го осви врвот треба да почувстува многу падови.

За сето тоа време, таа – мајката секогаш ќе биде тука, да ве подигне по секое паѓање

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1