Тијана го напушти Милан – се исели од семејниот дом


Српскиот магазин Hello, открива дека Тијана Дапчевиќ се исели од семејниот дом, па така неофицијално потврди дека разводот од сопругот Милан е неизбежен.

Инаку пред неколку денови јавноста се шокира кога српските медиуми најавија дека Тијана се разведува.tijana-milan

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1