Трагедија ја потресе Србија: Седмоодделенка почина на час


Трагедија го потресе регионот кога во Србија во училиште почина 14-годишна ученичка.

Детето кое учело во седмо одделение, паднало во школото и починало веднаш.

Итната помош која веднаш дошла констатирала смрт.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1