Трагедија: Петгодишниот Филип пронајден мртов во базен


Хорор во Германија, 5-годишно дете од Србија  пронајдено мртво во базен.

Телото е пронајдено во базен, покрај базенот имало ограда околу 2, 5 метри, но и понатаму не е јасно како детето влегло во базенот.dqwoijfdiwejofjoiwejgoi

Момчето пред трагедијата со своите родители дошле од Србија во Германија.

Филип е виден заедно со уште неколку деца во близина на едно напуштено училиште и од тогаш му се губи секаква трага.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1