Трагична судбина на заљубен пар, додека имале секс паднале од тврдина и починале


Момче и девојка родени 1984 година паднале од тврдина висока 12 метри во канал додека имале секс.
Француски заљубен пар трагично загинал по пад од ѕидините на тврдина висока 12 метри на остров во склоп на архипелагот Шоси.chausey_le_fort-735x400
Како што пренесува Independent, момчето и девојката, двајцата родени имале секс.
Полицијата во четвртокот известила дека во каналот се пронајдени две голи тела, додека нивната облека и личните предмети се пронајдени на ѕидините на тврдината. Телото на момчето паднало во сувиот дел на каналот, додека телото на девојката е пронајдена во вода.
Медиумите во Франција известуваат дека парот живеел во Нормандија.
Тврдината е изградена 1859 година по наредба на Наполеон III, а во текот на Првата светска војна служела како затвор за војните заробеници на германската и австроунгарската војска.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1