Жена во црно сее страв – остава свежо месо на детските игралишта!


Идентитетот на ова лице сеуште не е утврден. Многумина се сомневаат во тоа дека некој сака само да се пошегува со луѓето, заплашувајќи ги со ликови од хорор филмови.
Во еден комплекс на апартмани во Северна Каролина се појавила мистериозна личност прекриена со црна наметка која остава свежо месо на детските игралишта.
 2b97641100000578-3207566-image-m-49_1440306135873-620x350
Оваа појави ги преплаши жителите на оваа област а корисниците на социјалните мрежи се шегуваат на сметка на оваа бизарна слика.
Многумина коментираат дека се работи за личност која веќе некое време шета во околината на Сееверна Каролина прекриена со црна наметка и плаши луѓе.
Никој сеуште ја нема видено смешната страна на оваа појава, додека претставниците на локалната власт сеуште немаат информации за мистериозната појава.
Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1