Трка за најдобар машки вокал на евровизија – гласајте за нашиот Влатко – ЛИНК


Во тек е гласање за избор на најдобар машки вокал на овогодинешната евровизија – на листата се најде и нашиот Влатко Лозановски. Гласањето се уште трае, да го поддржиме нашиот Лозано – гласајте на следниот ЛИНК 

vlatko lozanovski

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1