ЦЕЛИОТ ФАЈНЛ ФОР ВО ЕМОТИВНИ 4 МИНУТИ: Момците од РК Вардар шампиони


-Новите момци од РК Вардар дојдоа во Келн, немаа што да изгубат, а на крајот добија сè. Ова е описот на неверојатната завршница на Ф4 во Келн, кој го напиша главниот организатор, ЕХФ на својот Фејсбук профил.

Погледнете го целиот „Фајнал Фор“ во 4 емотивни минути.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1