Цеца ја расплака публиката – и ја посвети „Пиле“ на Тијана (ВИДЕО)


Илјадници фанови синоќа пееја заедно со Цеца Ражнатовиќ која одржа концерт во Гуча, а многумина не можеа да ги сокријат солзите откако пејачката ја посвети нумерата „Пиле“ на свирепо убиената девојка Тијана Јуриќ.

ceca-tijana500

Со многу емоции и Цеца и нејзините фанови ја отпејаа оваа песна, а публиката неможеше да ги сокрие солзите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1