Циркуски лав и го одгриза лицето на четири годишно девојче (ВИДЕО)


Циркуски лав во Русија и го одгриза лицето на четири годишно девојче , кое седело во првиот ред во публиката.

Посетителите на циркуската претстава во рускиот град Испенское во областа Краснодар , се шокираа кога лавот среде претстава завлече едно девојче во рингот .

Девојчето е снимено како станува од своето место во првиот ред за да отиде зад сигурносната мрежа. наеднаш лавот скокнува по девојчето иако тренерот го држи на каиш. наеднаш лавот скокнал , го зграпчил девојчето и го изгризал девојчето од увото до брадата.

Девојчето е веднаш однесено на интензивна нега во болница и докторите велат дека е вон животна опасност.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1