Убиство во Охрид, маж бил претепан до смрт


Охриѓанец попладнево бил претепан до смрт по физичка пресметка со сограѓани, јавува ПлусИнфо.Според првичните информациите на физичката пресметка и претходела расправија, по што се вмешал синот на едниот од учесниците во тепачката и до смрт го претепал својот сограѓанин.

Инцидентот се случил пред локална продавница, на улица Будва во населбата „Радојца Новичиќ“ во Охрид.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1