УПАТСТВО: КАКО ДА ГО ЗАШТИТИТЕ АВТОМОБИЛОТ ВО СЛУЧАЈ НА ГРАД (ВИДЕО)


grad vozilo-620x264Ова видео особено им го препорачуваме на оние кои се многу вљубени во својот автомобил :).

Секако, при невреме, ова не ви препорачуваме да го правите :)

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1