Урнебесна комедија “СЕ ВИКАМ НИКОЛА” – одете да се изнасмеете


“СЕ ВИКАМ НИКОЛА” е претстава што по ниеден случај не смеете да ја пропуштите.

Тоа е претстава која ќе Ви ја врати насмевката на Вашето лице.Претстава по која ќе дишете со полни гради, слободни ко птица.СУПЕРХИТ КОМЕДИЈА ВО КОЈА (ИЗБРОЈАВМЕ) СЕ СМЕЕТЕ НА СЕКОИ 15 СЕКУНДИ.НЕВЕРОЈАТНО!!!ЗА ПРВПАТ ЌЕ СЕ ИЗЛАГА ОД ПРЕТСТАВА ПОРАДИ БОЛКИ ВО СТОМАКОТ.Ќе дознате кој е Никола, кој имал голем нос, кој е видовиот, зошто се плаши од луѓе со авторитет, зошто мува, колку е искрен со жени, зошто е хомофобичен, зошто оговара а не му личи, како оди во шопинг, И СЕ ОНА ШТО СТЕ САКАЛЕ АМА ВИ Е ЗОРТ ДА ПРАШАТЕ . .СЕ ВИКАМ НИКОЛА—Е кој ти е крив, ти си знаеш!

Побрзајте, карти цел ден на касата на Универзална сала, Југотон, Розе Веро 2 и kupikartizase.com

Kартите се по цена од само 199 денари

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1