Урнебесно фото: Како Игор Џамбазов ја „поздрави“ Дунавка


По вчерашните случувања на социјалните мрежи меѓу Дунавка Трифуновска и дел од естрадните уметници во Македонија, следува урнебесна фотографија.

Еве како Игор Џамбазов ја „поздрави“ Дунавка.

igorslikas

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1