ВИДЕО: Aтмосферата во авионот со кој европските шампиони се враќаа во Скопје


Силно се навиваше и во авионот со кој ракометарите на Вардар, новите европски шампиони, се враќаа кон Скопје.

Дел од атмосферата може да ја погледнете и во видеото.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1