Видео: Благословениот ЛАП ТОП


Jesus laptop 103.jpg_thumb

 

Ненамерниот гаф минатата година за време на празникот Водици беше интернет хит

– отецот при благословувањето на момчето што го фати крстот малку погреши.

,, Да го имаме лап топот во нашите глави и нашите срца – АМИН ,, 🙂

да се потсетиме на овој гаф.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1