ВИДЕО:Даниел Кајмакоски ја пее неговата песна напишана за Каролина


danieliksМакедонецеот кој вчера го маѓепса жирито на Х Фактор со својата појава и глас. Денеска ексклузивно за Zase.mk го отпеја рефренот на песната  You’re not coming back, која самиот ја напишал за Каролина Гочева.

Видео – За Се

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1