Видео: Два часа силувал 11 годишното девојче – и нанел внатрешни повреди


 

Полицијата во Едмонт во Велика Британија уапсила 26 годишен силувач, кој според полицискиот извештај успеал да киднапира 11 годишно девојче кое се враќало од школо да го извлече во еден од тамошните паркови и да го силува.

Страотното дело траело два часа, а девојчето по нападот завршила во болница каде што била подложна на операција поради внатрешни повреди.

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1