Изгоре Аудито на командант Коки (Фото)Полицијата соопшти дека рано изутрината во пожар изгорел ввтомобил„ауди А4“ на скопјанецот Н.Ѓ. (35) познат во јавноста како Командант Коки, јавува е репортер.

Полицијата потврди дека пожарот избувнал околу три часот изутрината и оти автомобилот, што бил паркиран на булеварот Октомвриска револуција, изгорел за кусо време.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1