ВИДЕО: Елена како Бритни – танцуваше со питонот!


Македонската претставничка во шоуто „Твоето лице звучи познато“ Елена Ристеска вечерва настапи со питон на вратот пеејќи го популарниот хит на Бритни Спирс „Slave 4 you“.elenazmija

Елена го воодушеви жирито кои и честитаа за храброста да танцува со питонот, кој пак се викал Мара и тежел 15 килограми.

Членот на жирито, актерот Бранко Ѓуриќ иако изгледаше преплашено сепак се осмели да го погали питонот.

Елена минатата недела на сцената настапи како Северина и изведе исто така опасна точка, зошто танцуваше врз запален автомобил.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1