Видео: Eве го човекот со ,,рогови,, – не се симнувам од дрво додека не каже извини што ме изневери


news_104868

25 годишниот Санџеј од градот Рамагаон од Индија, во март годинава се качил на дрво, откако неговата сопруга го изневерила со соседот во нивниот дом.

Од тогаш тие живеат разделено, а секогаш кога ќе дојдела да го посети, за да ги решат проблемите, Рамагаон во знак на протест се качувал на дрвото. Откако не успеала да го наговори да се смират, се вратила да живее со нејзините родители.

Неговата мајка вели дека имал неколку обиди за самоубиство, а сопругата повеќе не ја слушала за да продолжи да доаѓа за да ги решат проблемите.

Од полицијата велат дека човекот не направил ништо лошо и поради тоа не можат да интервенираат.

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1