Видео: Еве како и го украдоа крстот на девојката во Штип


krst-kradecВо Штип за прв пат крстот го фати жена, но настанот помина со недорабзирање, бидејќи  само што го фати крстот, истиот и беше одземен од друго момче, што беше причина да реагираат и свештените лица.

За среќа, преовлада разумот, па крстот беше вратен на младата Борислава Васкова која посака вработување, здравје и љубов.

Видео – ЗаСе

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1