(ВИДЕО) Еве која песна ќе ја претставува Србија на Евросонг


Песната “Цел свет е мој“ од авторот Владимир Грајиќ, а која ја изведува Бојана Стаменов ќе ја претставува Србија во Виена на натправарот за Песна на ЕвровизијаBojanaStamenov1-650x433

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1