ВИДЕО+ФОТО: Вонземјаните на ТВ Сител го запалија ТВИТЕР!


Прилогот на дневникот на ТВ Сител за вонземјаните во Македонија, кои најчесто го посетуваат Охрид подигна лавина коментари на Твитер.

Еве го видеото од дневникот на ТВ Сител

Дел од коментарите на Твитер ги пренесува ЗаСе- еве некои од нив

vonzemjani-1 vonzemjani-4 vonzemjani-3 vonzemjani-2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1