Видео/Фото: Запалила цигара на покрив и паднала меѓу ѕидови – 4 часа ја ваделе


slide_275247_1992939_freeВо Портланд, САД, Жена сакајќи да запали цигара се качила на покривот од зградата. Одела по покривот кога паднала во процепот меѓу две згради широк само 25 сантиметри.

Ниту на пожарникарите не им било јсно како успеала жената да падне во овој мал отвор. 4 часа траела драмата за нејзиното извлекување, а  пожарникарите морале да направат дупки во ѕидовите за да ја извадат

Исцрпена и преплашена, веднаш била префрлена во болница.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1