ВИДЕО: Гледач од публиката се соблече на евровизиската сцена


Гледач од публиката направи инцидент на Евровизискиот фестивал.

Тој се качи на сцената и ги слече панталоните среде директниот пренос што го следат над 200 милиони гледачи. Инцидентот се случи кога во паузата пееше минатогодишната победничка Џамала

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1