ВИДЕО: Гром удри во мајка и дете во Русија – камерата ја снимила трагедијата


grom_rusija

На видетото мајка на возраст од 28 години и нејзината 6 годишна ќерка стоеле на отоврено додека надвор се случувала вистинска бура.

Тие во еден момент биле удрени од гром и се здобиле со изгореници од прв степен.

grom majka kjerka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1