ВИДЕО: изгубил невиност на возраст од 44 години


Мухамед Абад од Единбург ги загубил гениталиите кога имал шест години. Прв пат имал секс на 44 години, благодарение на вештачки пенис. По речиси 100 операции, овој Британец минатата година добил протеза која е речиси идентична на пенис и функционира. Протезата вредна околу 90.000 евра ја испробал со својата терапевтка Шарлот Роуз (35).britanec-640x360

Сега ми падна голем товар од грбот 

– Беше прекрасно, тоа го чекав од своите 18 години. Сега ми падна голем товар од грбот, Среќен сум, – вели Мухамед кој ги загубил гениталиите во сообраќајна несреќа.

Шарлот Роуз слушнала за необичната приказна на Мухамед, се сретнале во хотел во Лондон, разговарале се запознале, а потоа започнале со „работа“.

– Кога Шарлот, првпат го виде мојот пенис беше сосема мирна, па малку се загрижив. Подоцна рече дека е неверојатен. Убаво е кога жена ќе го каже тоа. Кога завршивме, лежев на креветот со голема насмевка на лицето, вели Мухамед.

Не му наплатила: И било голема чест 

Шарлот вообичаено наплаќа по 200 евра за еден час. Но на Мухамед не му наплатила ништо.

Ми беше чест. Тоа е нешто кое ќе го паметам целиот живот, рекла Шарлот, која додала дека издржливоста на Мухамед за време на сексот била импресивна.

Мухамед сега сака да стане татко. И тоа е можно со овој пенис, бидејќи има две цевки кои се активираат со копче.

– Кога сакам да имам секс го вклучувам пенисот, кога завршувам го исклучувам. Тоа трае неколку секунди, – вели Абад, кој се надева дека наскоро ќе има среќна врска, пишува Дејли Мејл.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1