Видео: Изјава на портпаролот на Владата


По затворената седница на Владата на која треба да помине договорот за името и тој да се декласифицира за да биде достапен за јавноста, изјава на владиниот портпарол Миле Бошњаковски.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1