ВИДЕО: Како да пробиете нечија шифра Wi-fi и секогаш да имате бесплатен интернет


Постои апликација на интернет која може да ја симнете и преку која ќе можете да пронајдете голем број интернет мреже, а и да го пробиете пасвордот.

Погледнете во видеото како изгледа:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1