ВИДЕО: Ќерката на Мила Јововиќ иако има седум години може да ве претепа


Како и секоја горда мајка така и познатата актерка Мила Јововиќ преку друштвените мрежи реши да се пофали со вештините на својата ќерка Евер Габо.

attends the Access Hollywood "Stuff You Must..." Lounge produced by On 3 Productions at the Sofitel Hotel on January 14, 2011 in Los Angeles, California.

Актерката објави видео во кое нејзината 7 годишна ќерка во кимоно ги покажува своите вештини.

Судејќи по коментарите кои се испишани под оваа снимка, фановите очекуваат во иднина Евер да ја замени својата мајка во серијата „Resident Evil“, каде Јововиќ претепа илјада зомбија со голи раце.mila-300x274

Во видеото кое го објави на својот Инстаграм профил, позната актерка напиша:

– Тоа е моето девојче, толку сум горда.

Видеото погледнете го ОВДЕ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1