Се разбудила од сон и начекала непознат маж како ја задоволува


Сем Милер се преплашила кога дома и влегол крадец, но храбро му се спротивставила и го избркала од нејзиниот дом, но потоа следела вистинска драма.

Откако ноќта си легнала да спие, 30-годишната жена се разбудила и доживеала вистински шок.zena spie

Крадецот кој претходно го избркала од нејзиниот дом, повторно се осмелил да влезе кај Сем.

Таа го начекала како орално ја задоволува додека таа спиела.

Сем се преплашила од тоа што го видела и искусила, почнала да вреска и истрчала на улица, па го пријавила инцидентот  во полиција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1