Видео: Ќерката на Вил Смит ја пее ,,Skyfall,,


 

Ќерката на Вил Смит, Џејде Пинкет Смит од свои 9 години има музичка кариера која е во подем, а својот талент сега го подели и со светот.

12 годишната Вилоу на YouTube постави снимка на која ја свири и пее “Skyfall“, насловната песна од најновиот филм Џемс Бонд која ја пее Адел.

,, ќе го отпеам само рефренот, бидејќи само тоа го знам,, рече и запеа. Слушнете како пее.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1