ВИДЕО: Клекна да ја побара за жена, му го украдоа прстенот!


prank-640x371Многу мажи се решаваат на денешниот ден да ја озаконат својата врска, па ги избираат јавните места за романтичните запросувања.

Но, што ако крадец ви го „собере“ прстенот?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1