ВИДЕО: Македонски полицајци заглавија во кал до колена


Видеото се појави на социјалната мрежа Фејсбук, а на него се гледа како полицајци се обидуваат со туркање да го извадат заглавеното возило.

Нема информација каде полицајците заглавиле

marica policija kal

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1