ВИДЕО: Мислела дека има камен во бубрегот, но докторот и соопштил неверојатна дијагноза


Џуди Браун (47) се пријавила во болница во Масачусец, кога почувствувала силни болки во стомакот, претпоставувајќи дека станува збор за камен во бубрегот.zena

По прегледот, лекарот и соопштил дека не станува збор за камен во бубрег, туку дека таа е бремена. А само еден час по прегледот жената родила здраво девојче.

Ова е нејзино прво дете.

-Во брак сме 22 години, а ни на крај памет не ми падна дека можеби сум трудна, вели таа,

Педијатарот во болницата објаснил дека ова се ретки случаи, но дека сепак се случуваат.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1