Видео: Најмладата death metal група


Некои деца едноставно имаат премногу енергија, а некои од мали нозе покажуваат знаци дека се родени за на сцена.

Братот и сестрата Изи и Аралин може да се сместат и во двете групи на деца, бидејќи заедно со татко им Џејсон го сочинуваат најмладиот и најслаткиот death metal бенд на светот.

Погледнете како тоа изгледа кога петгодишно девојче го пее последниот хит односно песната „Zombie skin“.

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1