ВИДЕО: Не сакале да седнат до него, кога сфатиле кој е ТОЈ ги наведнаа главите од срам!


Тој седи во чекална пред ординација на докторот.

Влегла една брачна двојка со детето. Не сакале да седнат до него. Потоа сите влегле во ординацијата.toj.jpg500

Кога сфатија кој е овој млад, црномурест човек, ги наведнаа главите од срам – тој беше донорот.

Погледнете го ова поучно видео:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1