ВИДЕО: Ова девојче заработува милиони од Јутјуб


Таа се вика Џен Мекалистер, има само 18 години, а заработува милиони.

jen.jpg500

Со помош на пријателите направи заеднички канал, денес има стотина илјади фанови и заработува од огласување на својот канал и клипови.

Нејзиното моментално хит видео насловено како „Kids Back Then vs Kids Now“ е прегледано повеќе од пола милион пати.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1