ВИДЕО: Овој експеримент МОРА да го погледнат сите родители!


Секој родител на своето дете му кажува дека не смее да зборува со непознати и дека во никој случај не смее да отиде некаде со непознати, но овој експеримент ќе го шокира секој родител.

strangerskids

Непознат човек, со дозвола од мајките на децата, им приоѓа и ги убедува децата да заминат со него.

Само погледнете го видеото и се ќе ви стане јасно.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1