Фото: Пластика во салама на Пекабеско


На твитер мрежата изминататите денови се појави фотографија на која јасно се гледа пластика во еден од производите на Пекабеско. Истата е објавена од влијателен твитерџија и досега има повеќе од 100 споделувања. Доволен број за овој пропуст да не се премолчи.pekabeskosalama

Дали станува збор за намерен или неманерен пропуст ќе покажат надлежните инстуции, наше е да внимаваме кога купуваме сувомеснати производи. Ова дефинитивно не е знак за квалитетен производ.

Skopjeinfo

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1